Пиццерия TistoPizza

Про “ТІСТО”

ТІСТО – це заклад у центрі Львова, який був створений, щоб познайомити Вас з справжньою неаполітанською піцою. Ми відкрились 1 березня 2018 року. За рік ми отримали багато позитивних відгуків та цінних порад від львів’ян та гостей міста. Це стало поштовхом і мотиватором для нас. Тому в березні 2019 року ми відкрили окремий цех доставки піци.

Основні цінності

Ми впевнені, що розвиток неможливий без якісного продукту та сильної команди, яка цей продукт створює та розвиває. Намагаємось внести своє бачення в гастрономічну культуру міста.

Приготування піци ТІСТО

Наша піца – цікавий та новий для Львова стиль приготування. Ми 5 місяців експериментували з оригінальною технологією витримування тіста. В ході експериментів, вияснили, що оптимальний час витримки, для нашої пічки – близько 12 годин. Як результат – отримали “живу” і корисну основу, яку на смак можна порівняти з свіжоспеченим хлібом. Піцу готуємо в справжній печі на дровах, піднімаючи її до куполу пічки. Завдяки цій техніці вона стає м’якою та рум’яною.

Особливості продуктів для приготування

Для виробництва піци ми використовуємо виключно локальні продукти. Таким чином, неаполітанська піца має українську душу та авторську рецептуру.

Комбінація піца + пиво

Який напій поєднується з піцою краще ніж пиво? Певно, тільки живе крафтове пиво. Співвласник “ТІСТО” Артем Яценко та співвласник Театру Пива “Правда” Юрій Заставний спеціально розробили 5 комбінацій пива і піци, які найкращим чином поєднуються між собою. Запропоноване пиво чудово врівноважує смак піци та додає йому особливого шарму.

Ознайомитись з комбінаціями ви можете – тут.

Новинки в меню

Постійно наше меню оновлюється новими позиціями страв з сезонних продуктів. В нас також є авторські страви. Наприклад, Вас здивує ідея піци з сиром філадельфія і лососем, яку запропонував наш піцмайстер. Ми піклуємось, щоб Ви завжди змогли знайти для себе щось нове та смачне.

Впізнаваність нашого закладу

Незважаючи на божевільну конкуренцію великого міста, число наших постійних гостей безупинно росте. Користувачі Foursquare можуть знайти нас в першій трійці піцерій Львова, дякуючи Вашим позитивним оцінкам і відгукам. Прагнення до постійного вдосконалення та Ваше визнання надихає нас йти вперед.

Бонуси від ТІСТО

Ми з радістю надаємо бонуси нашим постійним гостям, тому для власників карток “ТІСТО” ми пропонуємо повернення 10% вартості кожного замовлення. Постійне накопичення дозволить Вам в майбутньому зробити замовлення на ці бонусні кошти.

Також, в зв`язку з процвітанням сфери ІТ, ми отримали багато чудових гостей, які люблять нашу піцу і часто її замовляють додому. Для власників карток ІТ-клубу в нас діє знижка 15% від здійсненого замовлення.